76 878 62 60

zlotoryja@cerbud.pl

76 850 62 97

cerbud@cerbud.pl

Płaski dach

Mogą Państwo doświadczyć jakości i komfortu jaki oferują produkty firmy VELUX również w pomieszczeniach z płaskim dachem. Okno do płaskiego dacuh VELUX to idealne rozwiązanie przy rozbudowie domu, biura lub budynku szkoły! Te płaskie okna dachowe łączą funkcjonalność i estetykę, dodając stylu w kuchni i przedpokoju. Są idealne w rozszerzeniach do domu albo do wymiany na dachach o nachyleniu do 15 °. Przegląd okien VELUX do dachu płaskiego obejmuje różne typy okien, dzięki którym możliwa jest realizacja najbardziej wymagających projektów.

Rodzaje okien do płaskich dachów firmy VELUX
W miejscach, gdzie istnieje potrzeba intensywnego doświetlenia światłam słonecznym sprawdzi się nieotwierane okno VELUX CFP do dachu płaskiego z kopułą akrylową. Jest to rozwiązanie najbardizej korzystne cenowo, ale także idelane w miejscach, gdzie nie wymagamy dodatkowej wentylacji.
Jako uzupełnienie standardowej oferty, VELUX wprowadził nowy moduł szklany wykonany z 4 mm wytrzymałego szkła hartowanego i wykończony aluminiowymi profilami na krawędziach. Moduł szklany można stosować zarówno do nowych okien, ale także jako zamiennik do wcześniej zamontowanych kopuł. Wykonany z 4 mm wytrzymałego szkła hartowanego z powłoką łatwozmywalną.